Новий власник "Металіста" ставить завдання протягом трьох років виграти чемпіонат України і протягом п'яти років - єврокубок

НовиниСпорт    25.12.2012 - 18:31

Новий власник "Металіста" Сергій Курченко ставить завдання протягом трьох років виграти чемпіонат України і протягом п'яти років - єврокубок. Про це говориться в заяві Курченко, яка є в розпорядженні РБК-Україна.

Заява Сергія Курченко:
"Я народився і виріс в Харкові і є великим уболівальником ФК "Металіст".
Я вдячний Олександру Ярославському за те, що він зробив для розвитку нашого клубу і в цілому для українського футболу. Я вдячний О.Ярославському за те, що він взяв клуб, коли він знаходився в першій лізі і переживав найгірші часи, і за сім років свого президентства 6 років поспіль виграв бронзові медалі чемпіонату України, а торік команда дійшла до 1/4 Ліги Європи.

Сьогодні я став власником ФК "Металіст". Операція сталася на ринкових взаємовигідних умовах. Олександр Ярославський отримав високу компенсацію, а я отримав те, про що мріяв з дитинства, футбольний клуб "Металіст".

Я прекрасно розумію, що сьогодні всіх уболівальників хвилює одне питання: що буде з нашою командою? Може з мого боку це буде нескромно, але своїми амбіціями я хочу поділитися з вболівальниками.

Я не хочу дивитися в спину донецькому "Шахтарюі" і київському "Динамо", я не хочу щороку святкувати, що ми завоювали бронзові медалі Чемпіонату України. Я хочу, аби на нашому стадіоні звучав гімн Ліги Чемпіонів. Наша мета, протягом трьох років, виграти золото чемпіонату, а протягом п'яти років, привезти до Харкова європейський трофей.

Я переконаний, що разом з вболівальниками ми завойовуватимемо трофеї, а найголовніше, отримувати задоволення від красивої гри.

Як ви знаєте на реконструкцію стадіону "Металіст" було витрачено 100 млн дол., 30 млн дол. витратив О.Ярославський, а 70 млн дол. було виділено з міського бюджету. У конфлікті між міською владою і Олександром Ярославським я не брав жодної участі, але хочу поділитися, який я бачу вихід з ситуації. Найближчим часом я зроблю офіційну пропозицію міській владі викупити їх долю і стати 100 процентним власником стадіону, і щоб вони витратили всі ці кошти на потреби міста і області", - говориться в заяві.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top