Новий власник "7 кілометра" вважає дезінформацією заяви політиків про роботу ринку

НовиниЕкономіка    15.09.2016 - 14:51
Фото: ринок "7 кілометр"
Фото: ринок "7 кілометр"

Новий власник Одеського ринку "7-й кілометр" Абдул-Джаббар аль Саєх, головний виконавчий директор бізнес-компанії Al Sayegh Group (ОАЕ) здивований заявами окремих українських політиків щодо роботи ринку і вважає їх "дезінформаційними популістськими". Про це він сказав в коментарі українським ЗМІ.

"Чесно кажучи, для мене така інформація була подивом. У мене ніколи не було подібних зв'язків, і я ніколи не робив незаконних дій. Більше того, я ніколи не займався політикою і не збираюся. Всі свої зусилля концентрую виключно на бізнес", - сказав він.

За його словами, нещодавно він став новим власником ринку і має намір створити на його основі прозорий бізнес із сплатою всіх податків до держбюджету України.

"Старий ринок помер, і я хочу зробити реальний прозорий бізнес зі сплатою необхідних відрахувань до бюджету України. Новий ринок буде вести свою діяльність відповідно до всіх норм українських законів", - підкреслив він.

Бізнесмен зазначив, що стара команда ринку буде звільнена. На даний момент, за його словами, формується новий менеджмент ринку.

Абдул-Джаббар аль Саєх закликав українську громадськість та політиків не піддаватися на популістську інформацію і не користуватися неперевіреними фактами. Він додав, що найближчим часом має намір приїхати в Україну, зокрема до Одеси у бізнес-справах.

Бізнес-компанія Al Sayegh Group (Об'єднані Арабські Емірати) заснована в 1980 році і працює в галузі електроніки, машинобудування, будівництва, на ринку нафти і газу, а також одягу, продуктів харчування і напоїв (ресторанний бізнес).

Як повідомлялося, раніше ЗМІ інформували про підготовку рейдерського захоплення ринку 7 кілометр в Одесі.

On Top