Кіхтенко призначений новим главою Департаменту протидії наркозлочинності

НовиниСуспільство    13.08.2016 - 00:49
Фото: Андрій Кіхтенко призначений керівником Департаменту протидії наркозлочинності
Фото: Андрій Кіхтенко призначений керівником Департаменту протидії наркозлочинності
Нацполіція буде масово зупиняти авто для пошуку викрадених машин Найєм прогнозує в 2017 реформування кримінального блоку Нацполіції

В. о. голови Нацполиції Вадим Троян анонсував створення територіальних підрозділів наркодепартаменту

Новим керівником Департаменту протидії наркозлочинності призначений полковник поліції Андрій Кіхтенко. Про це повідомила прес-служба Нацполіції України.

Тимчасово виконуючий обов'язки голови Національної поліції Вадим Троян представив особовому складу нового керівника департаменту у п'ятницю, 12 серпня.


"Андрій Кіхтенко - молодий, перспективний, зарекомендував себе з позитивного боку, добре розуміє свою роботу, а головне - далекоглядний", - зазначив Троян.

Він додав, що структура Департаменту буде комплектуватися новими кадрами, а на місцях будуть створені територіальні підрозділи.

"Мета цих підрозділів - виявляти і попереджати злочини, які можуть бути вчинені наркозалежними", - йдеться в повідомленні.

Серед першочергових завдань для підрозділів протидії наркозлочинності в. о. голови Нацполіції визначив, зокрема боротьбу з незаконним обігом наркотиків в південному регіоні України.

Нагадаємо, у травні 2016 року Ілля Ківа був звільнений з посади начальника Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції.

Читайте в розділі

Кабмін запустив 80% антикорупційних ініціатив громадськості, - Гройсман

"Укрзалізниця" з 11 грудня запускає 24 нових поїзди

Синоптики попереджають про пориви вітру і ожеледь на дорогах України 10 грудня

On Top