Нова влада Киргизії подовжила на рік угоду про американську базу "Манас".

Нова влада Киргизії подовжила на рік угоду про використання ВПС США бази "Манас", через яку проходить матеріальне забезпечення американського контингенту в Афганістані, передає ВВС.
За умовами угоди про використання бази в Манасі, вона могла бути подовжена на рік за умови, якщо обидві сторони не мають заперечень проти цього.
Базу збиралися закрити ще при уряді Курманбека Бакієва, але потім перейменували її в транзитний центр, і вона фактично продовжила діяльність без змін.
Раніше віце-прем'єр тимчасового уряду Алмазбек Атамбаєв заявляв, що тимчасовий уряд країни розгляне питання про майбутнє бази. У той же час глава тимчасового уряду Киргизії Роза Отунбаєва підтверджувала, що найближчим часом перегляд угоди про використання авіабази не планується.
За словами А.Атамбаєва, після відставки, поваленого в результаті масових заворушень в квітні, Президента К.Бакієва ситуація в країні почала стабілізуватися.
Нагадаємо, у п'ятницю тимчасовий уряд отримав факсом заяву про складання К.Бакієвим президентських повноважень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся