Нова влада Киргизії подовжила на рік угоду про американську базу "Манас".

Субота 17 квітня 2010 03:43

Нова влада Киргизії подовжила на рік угоду про використання ВПС США бази "Манас", через яку проходить матеріальне забезпечення американського контингенту в Афганістані, передає ВВС.
За умовами угоди про використання бази в Манасі, вона могла бути подовжена на рік за умови, якщо обидві сторони не мають заперечень проти цього.
Базу збиралися закрити ще при уряді Курманбека Бакієва, але потім перейменували її в транзитний центр, і вона фактично продовжила діяльність без змін.
Раніше віце-прем'єр тимчасового уряду Алмазбек Атамбаєв заявляв, що тимчасовий уряд країни розгляне питання про майбутнє бази. У той же час глава тимчасового уряду Киргизії Роза Отунбаєва підтверджувала, що найближчим часом перегляд угоди про використання авіабази не планується.
За словами А.Атамбаєва, після відставки, поваленого в результаті масових заворушень в квітні, Президента К.Бакієва ситуація в країні почала стабілізуватися.
Нагадаємо, у п'ятницю тимчасовий уряд отримав факсом заяву про складання К.Бакієвим президентських повноважень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся