НКЦПФР призупинила внесення змін до системи депозитарного обліку ІСІ

Середа 05 березня 2014 13:04
НКЦПФР на своєму черговому засіданні прийняла рішення щодо зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку інвестиційних сертифікатів пайових інвестиційних фондів (ІСІ).

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму черговому засіданні прийняла рішення щодо зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку інвестиційних сертифікатів пайових інвестиційних фондів (ІСІ). Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.

Зазначимо, що НКЦПФР зупинила внесення змін до системи депозитарного обліку інвестиційних сертифікатів пайових інвестиційних фондів: "Вісак", "Бізнес-Актив", "Тріумф", "Вектор", "Корпоративний", "Позитив", "UBSIF", "Макрокап - нерухомість Фонд", "Авей - Інвест", "Тесс", "Укркапфин", "Кристекс фінанс Україна", "Сибинвестрой", "Резерв", пайового інвестиційного фонду диверсифікованого виду інтервального типу ВАТ "Всеукраїнська інвестиційна компанія "ВІНКО", "Перспектива", "Статус", "Фінансовий експерт", "Мегаполіс", "Інком Плюс" і "Тайгер Єллоу".

Згідно з повідомленням, всі зазначені рішення оприлюднено на офіційному сайті НКЦПФР, де всі бажаючі можуть ознайомитися з їх текстами.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся