НКЦПФР з 1 січня не має даних по векселям, - член комісії

Вівторок 09 квітня 2013 09:49

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) з 1 січня не має даних по векселям. Про це в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна" повідомив член НКЦПФР Анатолій Амелін.

Зокрема, відповідаючи на запитання, чи перестала комісія з 1 січня одержувати дані по векселям, Амелін сказав: "Так, так як депутати вважали за потрібне вивести цей інструмент з поля зору регулятора. Із комісією це питання не узгоджувалося, і про це ми дізналися вже після того як був прийнятий закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо функціонування фондового ринку. Раніше ми отримували цю інформацію від торговців цінними паперами через звітність, яку вони здавали, тому що більша частина транзакцій з цим інструментом проходила саме через них".

За його словами, в результаті учасники ринку втратили частину бізнесу, а держава втратила контроль над інформацією. "В принципі, можна сказати, що цей інструмент сьогодні безконтрольний", - додав член НКЦПФР.

Читайте також: Обсяг випусків акцій в Україні в січні-лютому 2013 р. виріс в 5,8 разів - до 13,13 млрд грн, - НКЦПФР

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся