НКЦБФР схвалила зміни в вимоги розкриття інформації емітентами цінних паперів

Вівторок 24 квітня 2012 12:07

Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку (НКЦБФР) схвалила проект рішення "Про затвердження змін до положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів". Про це повідомляє прес-служба комісії.

"Розроблені нами зміни покликані привести дане положення у відповідність з нинішніми ринковими реаліями, а також дозволять врегулювати групу важливих питань. Основний новацією даного регуляторного акту стане удосконалення порядку розкриття фінансової звітності емітентами цінних паперів, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності. Крім того, нормативний акт дозволить нам адаптувати положення згідно з вимогами закону України "Про іпотечні облігації", - відзначила заступник директора департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦБФР Наталія Хохлова.

Вона підкреслила, що внесені зміни будуть сприяти вдосконаленню вимог до розкриття інформації приватними акціонерними товариствами, які не здійснювали відкритого розміщення цінних паперів. Крім того, проектом передбачається вдосконалити подання електронної форми інформації, яка покликана зробити цей процес більш зручним для учасників ринку.

Нагадаємо, раніше НКЦБФР схвалила нове положення про функціонування фондових бірж.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся