НКРЗІ вилучила у "Українських радіосистем" код мережі мобільного зв'язку 68 і переоформила його на "Київстар"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вилучила в ЗАТ "Українські радіосистеми" код мережі мобільного зв'язку 68 і код MNC 02 на території країни. Про це йдеться в повідомленні НКРЗІ.

Код був вилучений за заявою оператора.

"У зв'язку з переоформленням дозволу на вилучений за рішенням НКРЗІ номерний ресурс, який використовується споживачами, переоформлені: ЗАТ "Київстар" - дозволи на використання ідентифікаційного коду мережі рухомого (мобільного) зв'язку 68 та коду ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв'язку MNC 02 на території Україні", - йдеться в повідомленні НКРЗІ.

Нагадаємо, "Українські радіосистеми" до об'єднання "Київстару" і "Білайну" в Vimpelcom Ltd. надавали послуги мобільного зв'язку на території України під брендом Beeline.

VimpelCom Ltd. - об'єднана телекомунікаційна компанія, в яку входять юридичні особи "Київстар", "Українських радіосистем" і "Голден Телекому". Чистий прибуток VimpelCom по US GAAP за 2011 р. знизився на 71% - до 488 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся