НКРЕКП вводить пільгову ціну на газ для населення на рівні 3 тис. 600 грн за 1 тис. куб. м

Середа 04 березня 2015 19:04

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг вводить пільгову ціну на газ для населення в опалювальний період на рівні 50% від встановленої, тобто 3 тис. 600 грн. за тис. куб. м. Про це заявив сьогодні на брифінгу тимчасово виконуючий обов'язки голови НКРЭКУ Дмитро Вовк, передає кореспондент РБК-Україна.

Вовк зазначив, що підвищення цін на газ для населення буде велика, але для того, щоб компенсувати населенню підвищену ціну, вводиться поняття соціальної пільгової ціни, яка буде діяти протягом 7 місяців.

"Для того щоб зняти той резонанс, який був у ЗМІ, хотів би пояснити, що в міжопалювальний період ціна не змінюється. А період з 1 жовтня до 1 травня відповідає періоду застосування пільгової ціни, яка становить 50% від повної ціни, яка зараз встановлена з 1 квітня - це буде 3 тис. 600 грн. за тис. куб. м", - повідомив Вовк.

"Це означає, що населення може споживати до 200 куб. м за ціною 3,6 грн за куб м. Тільки обсяг перевищення буде за високою ціною - 7 тис. 187 грн. В міжопалювальний період усі категорії споживачів будуть сплачувати повну ціну - 7 тис . 187 грн. за тис. куб. м", - додав Вовк.

"Сьогодні ми вводимо для населення дві ціни всього: одна ціна - 7 тис. 187 грн на обсяг перевищення в опалювальний період та в міжопалювалоьний період. І буде діяти пільгова ціна на обсяг до 200 куб. м, що складатиме 50 % під повної ціни - це буде 3 тис. 600 грн", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше НКРЕКП підвищила тарифи на тепло для населення на 71,8%.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся