НКРЕ видала ліцензію на виробництво електроенергії "Франко Солар"

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) видала ліцензію на виробництво електроенергії ТОВ "Франко Солар" (с. Старокозаче Білгород-Дністровського району Одеської обл.), яке буде експлуатувати першу чергу сонячної електростанції (СЕС) "Старокозаче". Відповідне рішення НКРЕ ухвалила сьогодні, повідомили РБК-Україна в прес-службі комісії.

Також НКРЕ встановила "зелений" тариф для "Франко Солар". В силу цього компанія зможе реалізувати електроенергію, вироблену обладнанням першої черги СЕС, за тарифами, які щомісяця встановлюються комісією для наземних об'єктів.

Загальна кількість компаній, що експлуатують електростанції на поновлюваних джерелах і реалізують електроенергію за "зеленим" тарифом, зросла до 65, а кількість самих електростанцій - до 110, з яких 22 - сонячні.

Нагадаємо, міжнародна компанія Activ Solar (Австрія) напередодні повідомила про завершення будівництва першої черги СЕС "Старокозаче" встановленою потужністю 21,18 МВт-пік. Будівництво другої черги СЕС потужністю 21,77 МВт-пік Activ Solar планує завершити в липні.

СЕС "Старокозаче" проектною потужністю 42,95 МВт-пік є першим проектом Activ Solar в Одеській області. Станція буде складатися з 186 тис. фотоелектричних модулів на базі мультікрісталліческого кремнію і 41 інверторної станції.

Ця електростанція буде щорічно виробляти 54,1 млн кВт-год електроенергії, достатньої для енергопостачання 11 тис. домогосподарств, а також запобігати викиди в атмосферу 44 тис. тонн вуглекислого газу.

Activ Solar при будівництві СЕС "Старокозаче", яке почалося в кінці 2011 р., використовувала українські комплектуючі та обладнання. Завдяки даному проекту створено 350 нових робочих місць.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся