НКРЕ затвердила форми звітності у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання і водовідведення

На засіданні 14 квітня Національна комісія регулювання електроенергетики України (НКРЕ) прийняла постанову "Про затвердження форм звітності НКРЕ у сфері теплопостачання та централізованого водопостачання і водовідведення", передає кореспондент РБК-Україна. 

Як зазначив доповідач з цього питання, член НКРЕ Микола Расков, дана постанова погоджена Держкомітетом України з питань регуляторної політики і Державним комітетом статистики, дані форми звітності розроблені за аналогією з формами звітності по електричному і газового комплексу.
М.Расков підкреслив, що дана постанова повинна бути зареєстрована в Міністерстві юстиції протягом п'яти днів з моменту її прийняття.
Як пояснив член НКРЄ Валерій Кальченко, прийнявши цю постанову, НКРЄ продемонструвала послідовність дій у врегулюванні природних монополій у сфері тепло-і водопостачання.
"Ми розробили і прийняли, погодили і зареєстрували наші порядки формування тарифів по теплу і воді. На сьогодні ми приймаємо постанову за формами звітності. Ці форми звітності уніфіковані... Аналогічно з іншими видами діяльності, які регулює комісія в електроенергетиці та природному газі. Також вони уніфіковані з тими доповненнями, які є складовими порядку формування тарифів і на сьогоднішній день ця частина нормативної бази (потрібна) для того, щоб ми могли отримувати щоквартальну, річну звітність і необхідні матеріали частки розрахунку тарифів. Сьогодні вона (нормативна база) вже закінчена, напрацьована, і я сподіваюся, ми її зареєструємо", - підкреслив В.Кальченко.
За словами В.Кальченка, наступним кроком НКРЕ в даному питанні стане розроблення порядку формування інвестиційних програм.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся