НКРЕ буде визначати частку української складової для об'єктів альтернативної електроенергетики

НовиниПЕК    09.08.2013 - 19:51

НКРЕ почала визначати частку української складової для об'єктів альтернативної електроенергетики. Про це повідомляє прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ).

Порядок визначення розміру місцевої складової для об'єктів електроенергетики, в тому числі введених в експлуатацію черг будівництва електричних станцій (пускових комплексів), які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів), затверджений постановою НКРЕ, від 27.06. 2013 № 744, сьогодні офіційно оприлюднений в "Офіційному віснику України" № 58, ст. 2095.

Цей порядок передбачає механізм визначення розміру місцевої складової для об'єктів електроенергетики, в тому числі введених в експлуатацію черг будівництва електростанцій (пускових комплексів), що виробляють електроенергію з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів).

Порядок поширюється на організації, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії або комбінованого виробництва електричної та теплової енергії. Крім того, вони повинні мати у власності або користуванні об'єкти електроенергетики, будівництво яких було розпочато після 1 січня 2012 р., які були введені в експлуатацію після 1 липня 2013 р., і які мають намір продавати електричну енергію за "зеленим" тарифом у встановленому законодавством порядку.

Для визначення відповідності розміру місцевої складової до встановленого Законом України "Про електроенергетику" розміром ліцензіат подає до НКРЕ заяву та необхідні документи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top