ua en ru

Під Миколаєвом п'яні бійці "Айдара" побили місцевого жителя

Під Миколаєвом п'яні бійці "Айдара" побили місцевого жителя Фото: пд Миколаєвом п'яні бійці "Айдара" побили місцевого жителя

Правоохоронці кваліфікували даний злочин як хуліганство

Під Миколаєвом троє бійців батальйону "Айдар" в алкогольному сп'янінні жорстоко побили місцевого жителя. Зараз молодий чоловік з травмами перебуває у лікарні, повідомляє місцеве видання НикВести.

Як повідомляється, потерпілим виявився 24-річний водій ВАЗу Дмитро Кічатий, якому бійці "Айдара" погрожували розправою у разі звернення до міліції. За його словами, інцидент стався 19 вересня біля села Кринички Миколаївського району.

"Я виїхав з села Кринички у бік Миколаєва з другом приблизно в 18:10, а сталося це приблизно в 18:30. Назустріч мені їхала машина Volkswagen Passat, цю машину всі знають, знають цих бійців. Я виїхав на зустрічну смугу, об'їжджаючи яму, про яку всі знають у нас, запас в метражах пристойний був, а далі повернувся на свою смугу без загрози кому-небудь. Далі в дзеркало побачив, що їх машина почала пригальмовувати, через півтори хвилини вона мене наздогнала, блимаючи фарами, після вирівнялася на моєму рівні і виставили два пістолети", - розповів Кічатий.

Зокрема, потерпілий розповів, що серед нападників була жінка, вона була повністю у військовій формі, інші нападники були у військовій формі тільки до пояса.

Як наголошується, потерпілий також заявив, що побиття продовжилися навіть після того, як на місце ДТП прибув представник військової служби правопорядку.

"Він сказав: "Виходь з машини, зараз будемо тебе різати". Всі троє були п'яними, вони били мене по черзі. Далі приїхала військова інспекція, яка взагалі нічого не робила, він говорив: "Я тобі ще сам зараз додам". Під час бійки зупинилася біла іномарка, один боєць дістав пістолет показуючи їм: "Їдь", те ж саме вони показали водієві маршрутки "Миколаїв - Степове", який пригальмував біля нас. Під час побиття вони часто доставили то ніж, то пістолет. Говорили таке: "Залазь в машину, зараз закриємо двері і кинемо тобі туди гранату", - розповів Кічатий.

Крім того, він заявив, що під погрозами фізичної розправи його змусили написати розписку про відсутність претензій до нападників.

"На цьому пригоди Дмитра не закінчилися - співробітники міліції відмовилися виїхати на місце бійки, тому йому довелося самому їхати в Миколаївський райвідділ міліції, через що більше двох годин він не отримував необхідної медичної допомоги", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, правоохоронці кваліфікували даний злочин за статтею 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).

"При цьому Дмитро Кічатий заявляє, що його кривдників вже давно ідентифікували, знають їхні прізвища, але заходів не приймають", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава Первомайської РДА погрожує звільнити зупинившого його даішника.