Неплатежі клієнтів "Сумигазу" майже в 4 рази перевищують борги компанії

Суми, Вівторок 15 вересня 2020 17:01
Неплатежі клієнтів "Сумигазу" майже в 4 рази перевищують борги компанії
Газова труба (kmu.gov.ua)

Станом на 1 вересня клієнти АТ "Сумигаз" заборгували за послуги з доставки газу більше 38 млн гривень. Значну заборгованість мають підприємств комунальної теплоенергетики за послуги з розподілу газу, вони складають 26 млн гривень. Решта припадає на побутових споживачів.

Про це повідомляє прес-служба "Сумигазу".

"Натомість борг компанії перед Оператором ГТС за надані послуги становить 10,3 млн гривень, що в 3,7 разів менше, ніж неплатежі клієнтів перед АТ "Сумигаз", - йдеться у повідомленні.

В цьому році на зростанні боргів та погіршення розрахунків клієнтів "Сумигазу" вплинув мораторій на застосування штрафних санкцій до боржників, введений урядом через пандемію коронавірусу.

"АТ "Сумигаз" надіслав до Верховної Ради України інформацію щодо розрахунків з Оператором ГТС та виплати з боку споживачів. Ці дані свідчать, що споживачі винні нам в 4 рази більше, ніж ми заборгували Оператору ГТС. Із введенням мораторію на штрафні санкції зросла кількість споживачів-неплатників", - зазначила фінансовий директор АТ "Сумигаз" Світлана Рибальченко.

У прес-службі зазначили, що після завершення карантину наявна заборгованість може стати причиною відключення.

"Тож за місяць до опалювального періоду "Сумигаз" закликає своїх клієнтів не допускати накопичення заборгованостей за особовими рахунками та своєчасно розраховуватись за надані послуги з розподілу. Адже від вчасної оплати залежить надійність та безперебійність газопостачання в осінньо-зимовий 2020-2021 років та розрахунки з Оператором ГТС", - йдеться у повідомленні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся