ru ua

Німецька залізниця буде розпізнавати пасажирів по мобільних телефонах

Німецька залізниця буде розпізнавати пасажирів по мобільних телефонах Фото: Deutsche Bahn

Оплату за проїзд планують списувати автоматично

Німецька залізниця Deutsche Bahn тестує нову технологію, яка дозволить списувати оплату за проїзд автоматично, ідентифікуючи пасажирів по мобільному телефону. Про це повідомляє DW.

"Німецька залізниця" Deutsche Bahn має намір у майбутньому відмовитися від використання квитків, ввівши натомість безквиткову систему оплати проїзду пасажирами потягів", - йдеться в повідомленні.

За словами глави Deutsche Bahn Ріхарда Лутца, у потягах планується встановити електронні системи, здатні розпізнавати пасажирів, які заходять у вагони, з їхными телефонами.

Так, оплата за проїзд стягуватиметься автоматично, в залежності від того, на якій станції пасажир вийде з поїзда. У Deutsche Bahn зазначили, що у компанії є все необхідне обладнання. У даний момент систему тестують.

"Я думаю, що в наступні кілька років розробка поступово буде запроваджено", - резюмував Лутц.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Японії домовився про співпрацю з п'ятьма найбільшими операторами мереж супермаркетів (Seven & I Holdings, Lawson, Ministop, FamilyMart Uny Holdings і East Japan Railway) про спільну розробку системи автоматичних магазинів без продавців до 2025 року.