Невідомі захопили заручників на "Херсонському тепличному комбінаті", - адміністрація

НовиниНадзвичайні події    17.03.2015 - 19:40

Невідомі люди у військовій формі, балаклавах і бронежилетах 17 березня увірвалися на територію підприємства "Херсонський тепличний комбінат", (Херсон, вул. Нафтовиків, 133). Про це повідомляє адміністрація підприємства.

Відзначається, що близько 20 осіб, які захопили територію підприємства, озброєні автоматами, гранатометами, іншим зброєю.

В адміністрації наголосили, що жодних вимог зазначені особи не висувають, документів не пред'являють, відмовляються покидати територію. "Усно посилаються на те, що є активістами військово-політичного руху "Правий Сектор"", - повідомляє адміністрація підприємства.

"На території підприємства знаходяться працівники, яких не випускають за межі адміністративних і виробничих приміщень. Можна йти таким шляхом, що страждають люди, по суті, ми всі заручники. Я хочу звернутися до громадськості, до всіх гілок влади з проханням втрутитися в ситуацію", - коментує директор ТОВ "Чернівецький тепличний комбінат" Юрій Дяченко.

Керівництву компанії вдалося звернутися в органи внутрішніх справ, які прибули на підприємство. Проте озброєні люди відмовилися впускати працівників органів внутрішніх справ на територію тепличного комбінату.

Зазначимо, у стрічці одній із соціальних мереж вже з'явилися звернення родичів. "Херсонський тепличний комбінат сьогодні, о 12-00, був захоплений вооружеными людьми зі знаками "Правий сектор". Людей взяли в заручники, в заручниках мій чоловік. Допоможіть поширити", - пише Анастасія.

ТОВ "Херсонський тепличний комбінат" є управляючою компанією, яка орендує виробничі площі, що належать АКБ "Індустріалбанк". Представник власника стурбований ситуацією, що склалась на його території, а саме долею працівників підприємства-орендаря.

"Ми досить оперативно отримали інформацію про те, що трапилося. І на даний момент намагаємося знайти спосіб комунікації для її вирішення. Адже на території підприємства знаходяться люди, деяким з них вдалося заблокуватися в кабінетах. Ми звикли вирішувати всі питання в правовому полі і зараз йдемо цим шляхом", - коментує начальник юридичного управління АКБ "Індустріалбанк" Михайло Букрєєв.

Трудовий колектив підприємства складає 133 співробітника.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top