Нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet торгуються в позитивній ціновій зоні

Ситуація на ринку нафтових ф'ючерсів в порівнянні з початком дня помітно покращилася. Нафтові котирування значно відірвалися від свого технічного дна, якого вони досягли сьогодні вранці, а потім пішли в "плюсову" зону, перевищивши офіційні ціни попереднього торгового дня.
Станом на 15:35 за Києвом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол. / бар.):
- IPE Brent Crude (вересень) - 104,30 (+0,56) при діапазоні котирувань 98,74-105,35;
- Light, Sweet Crude Oil (вересень) - 81,45 (+0,14) при діапазоні котирувань 75,71-81,86.
Зміна ситуації на ринку нафтових ф'ючерсів пояснюється впливом технічних чинників. Напередодні ціни на нафтові ф'ючерси впали в середньому на 5,7%, що призвело до значного скорочення відкритих "коротких" позицій, через що інтерес до продажів значно ослабів. Сьогодні вранці котирування нафти Brent вперше з початку лютого 2011 провалилися нижче психологічно важливої для ринку цінової позначки 100 дол. / бар., А котирування нафти WTI (Light Sweet) вперше з початку жовтня 2010 просіли нижче за позначку 80 дол. / бар ., забезпечивши привабливі умови для спекулятивних покупок.
Ціни на нафтові ф'ючерси в даний час ростуть, головним чином через технічного відскоку. Ще одним фактором, який сьогодні надав підтримку нафтовому ринку, можна назвати слабкий американський долар. З початку дня індекс долара для шести провідних світових валют знизився приблизно на 0,6% і просів нижче за позначку 74,4 пункту. Напередодні цей показник підріс на 0,35% і досяг максимального значення після 4 серпня 2011 р. - 74,867 пункту.
Ситуація на фондових майданчиках Європи до цього часу теж дещо стабілізувалася і більше не має сильного тиску на ринок нафти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся