Нафта Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні піднялася в ціні ще на 1,4%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні виросла ще на 1,4%. За підсумками торгів 15 листопада 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в квітні склала 64,850 тис. ієн за кілолітр (приблизно 103,13 дол./бар.), додавши за день 890 ієн (+1,39%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту, яка сьогодні склала 66,110 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,13 дол./бар.), підвищившись за день на 460 ієн (+0,7%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся