Нафта BFOE впритул наблизилася до цінової відмітки 92 дол./бар

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) впритул наблизилася до відмітки 92 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 1,65 дол., або на 1,8%, а її середня за 21 день ціна офіційно склала 91,99 дол./бар. - найвищий показник майже за тиждень (після 21 червня ц.р.). Нагадаємо, напередодні ціна нафти BFOE відновила свій мінімум за 19 місяців, опустившись до відмітки 90,34 дол./бар. (найнижчий показник з початку грудня 2010 р.).

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафти BFOE формується індикатор IPE Brent Index. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконань) операцій по цьому інструменту.

Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. Зокрема від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання операцій з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московській біржі РТС.

Відзначимо, ціна нафтового "кошика" ОПЕК вперше за чотири торгові дні встановилася вище 90 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся