Нерухомість в Україні б'є рекорди за ціною

Четвер 07 серпня 2014 14:41
Порівняно з попереднім місяцем угоди по купівлі-продажу квартир зменшилися в кілька разів, ринок житла в Україні зупинився і завмер. Щоб його активізувати, продавці вдаються до зниження ціни на квартири і будинки, про що свідчать статистичні дані по містам України.Ринок нерухомості в Україні встановив рекордНаиболее дешеві об'єкти для вкладень пропонують у Запорізькій, Кіровоградській, Сумській та Херсонській областях. А нещодавно до цих регіонах через проведення антитерористичної операції приєдналися Донецьк і Луганськ. Сайти рясніють вигідними пропозиціями про продаж квартир і будинків, а ціни навіть не відповідають рівню пропозицій. Люди бояться за своє майно на Донбасі і хочуть отримати хоча б 40% від вартості нерухомості.

Порівняно з попереднім місяцем угоди по купівлі-продажу квартир зменшилися в кілька разів, ринок житла в Україні зупинився і завмер. Щоб його активізувати, продавці вдаються до зниження ціни на квартири і будинки, про що свідчать статистичні дані по містам України.

Ринок нерухомості в Україні встановив рекорд
Найбільш дешеві об'єкти для вкладень пропонують у Запорізькій, Кіровоградській, Сумській та Херсонській областях. А нещодавно до цих регіонах через проведення антитерористичної операції приєдналися Донецьк і Луганськ. Сайти рясніють вигідними пропозиціями про продаж квартир і будинків, а ціни навіть не відповідають рівню пропозицій. Люди бояться за своє майно на Донбасі і хочуть отримати хоча б 40% від вартості нерухомості.
«Сьогодні квартири в Донецьку продати просто неможливо, - стверджує голова комісії з питань дотримання статуту та кодексу етики Асоціації фахівців (ріелтерів) з нерухомого майна України Дмитро Корчев. - Коли людина звідти їде, йому стає все одно, скільки житло коштує. Якщо чесно, мені б теж було все одно - я б забрав сім'ю і виїхав би в більш спокійний регіон, втім, як всі роблять».
На думку ріелтора, в Україні настав момент, коли ціни на житло досягли мінімальної позначки. І цим варто скористатися, щоб опинитися у виграші. Згадайте лихі 90-е роки. Ті, хто тоді опинився смышленее своїх співвітчизників, нажили непогане майно і вирвалися з низького і середнього шарів населення.
«Напівнепритомний стан ринку нерухомості - причини

Дмитро Корчев в коментарі АиФ.иа підтвердив, що вітчизняний ринок нерухомості перебуває в стані напівнепритомності». Палиці в колеса операціях вставило держава нововведеннями в законодавстві. По-перше, 28 липня 2014 року Національний банк України (НБУ) прийняв постанову про обмеження банками видачі валюти до 150 тис. грн на одного клієнта в добу. По-друге, Верховна Рада схвалила перерахування 1,5% від зарплат українців у державний бюджет.
«На сьогодні ринок нерухомості в черговий раз зупинився у зв'язку з появою нових законодавчих норм, - підкреслив експерт. - Наприклад, з розпорядженням Нацбанку від 28 числа в зв'язку з скасуванням видачі коштів. Це повністю застопорило все з однієї простої причини: людина продав своє житло, але не може забрати свої гроші і піти».

За словами Дмитра Корчева, ріелторам поки не дуже зрозумілий мотив військового податку, зокрема, як ним керуватися. Сумнів викликає пункт, згідно з яким гроші будуть брати за фактом укладення цивільно-правових договорів.
«Тобто ще незрозуміло, чи треба учасникам угоди купівлі-продажу платити 1,5%, що є досить-таки велика сума», - додав фахівець.

Дмитро Корчев, голова комісії з питань дотримання статуту та кодексу етики Асоціації фахівців з нерухомості України, сертифікований аудитор України, експерт ринку нерухомості (р. Київ):

«Житло, яке стало користуватися попитом у Києві - економ-класу. Ціни трохи підросли за однієї простої причини - дешеве розібрали, залишилося те, що подорожче. За два останніх місяці ми зафіксували стабільний попит на такі квартири. Житло, яке знаходиться в недорогому діапазоні, купується».
Джерело: Aif.ua

Нерухомість в Україні б'є рекорди за ціною

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся