Нерухомість в Києві: найпопулярніші квартири

Четвер 19 червня 2014 22:39
Ринок нерухомості Києва в кінці травня - початку червня стабілізувався і навіть дещо пожвавився на тлі реалізації відкладеного до кращих часів попиту і наявності переселенців з неспокійних регіонів країни, вважають опитані агентством "Інтерфакс-Україна" експерти.

Ринок нерухомості Києва в кінці травня - початку червня стабілізувався і навіть дещо пожвавився на тлі реалізації відкладеного до кращих часів попиту і наявності переселенців з неспокійних регіонів країни, вважають опитані агентством "Інтерфакс-Україна" експерти.
РЕАЛІЗАЦІЯ ВІДКЛАДЕНОГО ПОПИТУ
Активізацію ринку нерухомості столиці в кінці весни - початку літа експерти пояснюють вдалими президентськими виборами, відносною стабілізацією валютного курсу, бажанням вкласти в "тверду" валюту.
Як повідомили експерти в травні-червні поточного року ситуація на ринку первинної нерухомості Києва дещо стабілізувалася порівняно з березнем-квітнем цього ж року.
Однозначно купівельний попит зріс. Вже в травні компанії вийшли на продажу торішнього рівня аналогічного періоду. Спостерігається збільшення купівельної активності, кількість дзвінків у відділи продажу компанії і відвідування покупцями офісів відділів продажів зростає. Це пов'язано як з вдало минулими президентськими виборами, так і з відносною стабілізацією валютного курсу. Намітилася тенденція відновлення колишніх обсягів продажів.
Крім того, після виборів поступово почав реалізовуватися відкладений попит, який вже в червні буде виявлений укладенням угод.
За словами експертів, зростання попиту в Київській області на первинну нерухомість в травні-червні збільшився в межах 12% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
"В цілому, за останні півтора року попит на первинне житло у так званих буферних зонах (забудова між Києвом і приміськими населеними пунктами) збільшився більш ніж на 20%", - відзначає експерт.
Найбільшим попитом на первинному ринку нерухомості в червні користуються однокімнатні квартири загальною площею від 30 до 50 кв. м, на які припадає близько 62% від загальних продажів по Київській області.

На даний момент є всі предпосили для вигідної покупки квартири під Києвом, але хто з забудовників самий надійний і як вибрати правильне місце розташування?
На думку експертів, Бєлгородське напрямок є найбільш оптимальним за низкою параметрів ( віддаленість від Києва, наявність міських комунікацій, зелена зона, розвинена інфраструктура і звичайно надійний забудовник) для покупки квартири під Києвом зараз.
Експерти відзначають один житловий комплекс - «Европейске Місто», який розташований всього в 3 км від Києва в Крюковщине.
Перевагами даного РК є: міські комунікації (один з небагатьох РК, що підключений до міста в цьому районі), три заселених будинку (вчасно здані в експлуатацію) , європейська якість житла і надійний забудовник (який будує більше 9 років). У період кризи РК здав будинок в експлуатацію на 3 місяці раніше термінів.
Також варто відзначити, що комплекс, що будується виключно на кошти замовника і не прив'язаний до коштів інвесторів, а цей аргумент значно знижує ризики. Експерти відзначають, що головною перевагою даного РК є зручна система розстрочки до 3-х від забудовника, яка дасть можливість платити за власне житло, а не платити оренду, викидаючи гроші на повітря.
Сьогодні ЖК «Европейске Місто» продає свої квартири за акційним курсом - 9.5 ( перший внесок всього - 30%), який зафіксований до 30 червня. Ознайомитись з умовами покупки і подивитися планування можна ТУТ!

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся