НБУ зареєстрував договір про надання "Укрінбанку" зовнішньої позики на 21 млн доларів

П'ятниця 18 грудня 2015 16:45

Національний банк України (НБУ) 14 грудня 2015 року зареєстрував договір про надання "Укрінбанку" зовнішньої позики на 21 млн доларів і видав банку відповідне реєстраційне свідоцтво. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрінбанку".

"Національний банк 14 грудня зареєстрував договір про надання Укрінбанку позики від іноземного інвестора на суму $21 млн", - наголошується в повідомленні.

За словами голови наглядової ради "Укрінбанку" Володимира Клименка, додаткова капіталізація дозволить банку покращити ліквідність, а також створити додаткову подушку безпеки.

Нагадаємо, акціонери "Укрінбанку" на загальних зборах 12 листопада прийняли рішення збільшити статутний капітал на 1 млрд грн - до 1,620 млрд грн за рахунок розміщення акцій нового випуску.

Також в кінці листопада в рамках програми докапіталізації "Укрінбанк" домовився з власниками субординованого боргу на суму 135 млн грн про конвертацію його в капітал.

Зазначається, що "Укрінбанк" за розміром активів, станом на 1 жовтня 2015 року, (5,832 млрд грн) займав 27-е місце серед 123 діючих у країні банків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся