НБУ в судовому порядку вимагає 100 млн гривень боргу з "Мілкіленд"

Новини Фінанси 10.10.2016 - 13:22
Фото: НБУ судиться з "Мілкіленд"
Фото: НБУ судиться з "Мілкіленд"

Суд постановив залучити до розгляду Фонд гарантування вкладів

Національний банк України (НБУ) подав позов до Господарського суду Києва з вимогою про стягнення 108,3 млн гривень заборгованості з дочірнього підприємства "Мілкіленд" "Мілкіленд Україна". Про це йдеться в ухвалі суду.

Згідно з матеріалами справи, компанія "Мілкіленд Україна" виступила поручителем за кредитом, виданим Нацбанком "Українського професійного банку", що знаходиться зараз у стадії ліквідації.

У свою чергу, "Мілкіленд-Україна" подала зустрічний позов про визнання договору поруки припиненим.

Суд постановив залучити Фонд гарантування вкладів фізичних осіб до розгляду в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору.

Довідково:

В Україні активами міжнародної ЦК Milkiland управляє дочірнє підприємство "Мілкіленд-Україна", яке об'єднує 10 виробничих підприємств. У Росії компанія володіє "Останкінським молочним комбінатом" (Москва), в Польщі — заводом Ostrowia. Компанія виробляє сир під міжнародним брендом "Добряна".

У 2003 р. ТОВ "Миргородський сиркомбінат" увійшов до складу ДП "Мілкіленд-Україна". Основним напрямком роботи підприємства стало виробництво твердих сирів та сухої молочної сироватки.

Нагадаємо, "Мілкіленд"шукає покупця на "Останкінський молочний комбінат" - російський актив компанії.