НБУ анулював валютні ліцензії відразу у трьох компаній

НБУ анулював валютні ліцензії відразу у трьох компаній
Фото: НБУ провів два валютних аукціону за день (НБУ)

Анульовано ліцензії "Першої фондової брокерської компанії", фондової біржі "Універсальна" та "Таргет Трейд"

Національний банк України анулював генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій у трьох компанія. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Повідомляється, що анульовані ліцензії "Першої фондової брокерської компанії", фондової біржі "Універсальна" та "Таргет Трейд".

Згідно з інформацією НБУ, "Перша фондова брокерська компанія" звернулася до НБУ для відкликання ліцензії на здійснення валютних операцій з власної ініціативи.

Зазначено, що ліцензії, видані фондовій біржі "Універсальна" та "Таргет Трейд" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, анулювала Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку.

Нагадаємо, в кінці грудня повідомлялося, що Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії санаційного банку та ліквідації ПАТ "Родовід Банк". Банк був віднесений до категорії неплатоспроможних 25 лютого 2016 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся