Назарбаєв винесе проект конституційної реформи в Казахстані на референдум

Назарбаєв винесе проект конституційної реформи в Казахстані на референдум
Фото: Нурсултан Назарбаєв

У Казахстані планують перерозподілити повноваження між гілками державної влади

Програму перерозподілу повноважень між гілками влади винесуть на всенародне обговорення. Про це в ході спеціального звернення до народу заявив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, передає Tengri News.

"Враховуючи важливість запропонованих заходів, я вирішив винести на всенародне обговорення проект конституційних реформ і весь проект у повному складі буде опублікований, щоб усі могли висловити свою думку. Я видав відповідний указ з цього питання", - заявив президент Казахстану.

Президент повідомив про плани ввести п'ять глобальних реформ.

"П'ятий пункт - відкритий уряд - як раз передбачає, що ми підемо на поглиблення перерозподілу повноважень для того, щоб всі гілки влади працювали сповна, відповідали за себе і були баланси і противаги між гілками влади", - сказав Назарбаєв.

Повідомляється, що напередодні президент взяв участь у засіданні робочої групи з питань перерозподілу повноважень між гілками державної влади.

"Реалізація однієї з п'яти інституційних реформ, запропонованих мною, передбачає наділення уряду додатковими виконавчими повноваженнями у сфері економіки", - додав Назарбаєв.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що президент Казахстану виступить зі спеціальним зверненням до громадян.


 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся