Найєм може взяти участь в конкурсі на посаду голови Нацполіції

НовиниПолітика    28.11.2016 - 10:14
Фото: Мустафа Найєм може поборотися за посаду голови Нацполіції
Фото: Мустафа Найєм може поборотися за посаду голови Нацполіції

Однак найбільш високі шанси очолити відомство у Вадима Трояна

Народний депутат Мустафа Найєм ("Блок Петра Порошенко") планує взяти участь в конкурсі на посаду голови Національної поліції. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Поліцейський для Авакова: хто прийде на зміну Хатії Деканоїидзе".

За інформацією РБК-Україна, зараз Найєм консультується з юристами на предмет подачі документів для участі в конкурсі.

Зазначимо, що Найєм для Нацполіції людина не стороння - він входить до складу колегії Міністерства внутрішніх справ, курирував процес переатестації співробітників міліції і запуск патрульної поліції в різних регіонах України.

Втім, шансів очолити Нацполіцію все-таки найбільше у колишнього начальника карного розшуку, першого заступника начальника Національної поліції і в.о. глави відомства Вадима Трояна, якому протегує міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Подібні статусні призначення відбуваються за погодженням з президентом Петром Порошенко. Враховуючи, що Найєм послідовно критикує главу держави, допущення, що він схвалить це призначення, поки що виглядає малоймовірним", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, Вадим Троян був призначений в. о. голови Нацполіції 14 листопада, відразу ж після відходу з цієї посади Хатии Деканоїдзе.

On Top