ua en ru

Нацтелерадіо обіцяє за два тижні розібратися з ситуацією навколо телеканалу ТВі

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення обіцяє розібратися на прохання Президента України Віктора Януковича щодо ситуації навколо телеканалу ТВі за два тижні. Про це сьогодні на засіданні міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів заявив керівник Нацтелерадіо Володимир Манжосов, передає кореспондент РБК-Україна.

"За два тижні ми готові будемо вийти на брифінг і оприлюднити дані нашого моніторингу", - сказав Манжосов.
Він зауважив, що відповідний моніторинг вони розпочали ще до звернення Президента, 10 днів тому, але у відповідь на прохання Януковича вони промоніторять усіх провайдерів, які є в Україні, а не лише тих, які згідно ліцензії мають транслювати телеканал ТВi.

"Ми зробимо моніторинг не тільки тих провайдерів, які ретранслюють відповідно до на нашого реєстру ліцензій канал ТВі, а мабуть всіх провайдерів для того, щоб надати повну інформацію скільки в нас каналів виключають. З цією інформацією, яка буде надана, буде видно, що ніякої дискримінації, можливо, ніякої дискримінації, щодо ТВi немає", - додав Манжосов.

Зазначимо, раніше Янукович доручив Нацтелерадіо розібратися із ситуацією щодо телеканалу ТВі.

Читайте також: Порошенко скасував наказ щодо блокування рахунків телеканалу TВі, - Княжицький