ua ru

Нацрада України вніс в "чорний список" російський телеканал "Мир 24"

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення визнав російський телеканал "Мир 24" невідповідним вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацради.

"Проведеними 13, 19 і 20 лютого 2015 року мониторингами ефіру програми "Світ 24" зафіксовані сюжети новин і фрагменти передач, які містять заклики до зміни конституційного ладу в Україні, рекламу миротворчих сил Російської Федерації, пропаганду війни і порушення територіальної цілісності України", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з порушенням закону України "Про інформацію", а також частини 3 ст. 7 Європейської конвенції про транскордонне телебачення Нацрада ухвалила рішення визнати зміст іноземної програми "Світ 24" таким, що не адаптований до вимог Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

Зараз Нацрада також проводить моніторинг ще одного російського телеканалу - "Зброя".

Відзначимо, напередодні Нацрада винесла попередження українським телеканалам "Інтер" та "112 Україна" за трансляцію програм за участю осіб з антиукраїнською позицією.

Нагадаємо, 5 лютого Верховна Рада заборонила трансляцію фільмів з російською пропагандою.