ua en ru

Нацрада вирішила заборонити трансляцію в Україні російського ТVСІ

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вирішила заборонити трансляцію в Україні російського телеканалу ТVСІ.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вирішила заборонити трансляцію в Україні російського телеканалу ТVСІ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"Національна рада на засіданні 17 липня в інтересах інформаційної безпеки України на підставі результатів офіційного моніторингу, який проводився 2, 7, 11, 13, 15, 21, 22, 23 травень, 14, 15, 17, 18 червня цього року, керуючись законодавчими нормами, прийняв рішення визнати утримання іноземної програми "ТВ Центр-International" (ТVСІ) таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, в інформаційних передачах "Події", "В центрі подій з Анною Прохорової", "Право голосу", "Право знати", "Постскриптум", "Події 25 година", "У центрі подій", "російське питання" зафіксовано розповсюдження неправдивої та спотвореної інформації щодо ситуації в Україні.

"Другий пункт рішення вимагає від провайдерів програмної послуги тимчасово, до прийняття Національною радою додаткового рішення з цього питання, негайно припинити ретрансляцію іноземної програми "ТВ Центр-International" (ТVСІ) у кабельних мережах", - повідомили в Нацраді.