ru ua

Нацрада позапланово перевірить телеканал Ахметова через серіал про бойовиків Донбасу

Нацрада позапланово перевірить телеканал Ахметова через серіал про бойовиків Донбасу Фото: власник SCM Ринат Ахметов (РБК-Україна)

На цей четвер винесено проект рішення про проведення позапланової перевірки

Нацрада України з питань телебачення та радіомовлення проведе позапланову перевірку телеканалу найбільшого українського бізнесмена Рината Ахметова "Україна" через серіал про бойовиків Донбасу. Про це заявив член Нацтелерадіо Сергій Костинський в ефірі "5 каналу".

"На цей четвер виношу проект рішення про проведення позапланової перевірки. Така процедура, адже ми не можемо виносити будь-яке рішення без перевірки, і я сподіваюсь, що наступного тижня, в четвер, ми вже винесемо остаточне рішення щодо трансляції цього серіалу на телеканалі "Україна", - заявив Костинський.


Нагадаємо, належна Ахметову телерадіокомпанія "Україна" 13 квітня показала епізод серіалу "Не зарікайся", де в позитивному світлі подано членів терористичних угрупувань та інших незаконних озброєних формувань так званої "Донецької народної республіки", що тимчасово окупувала окремі райони Донецької області.

Як повідомлялося раніше, Державне агентство України з питань кіно проводить повторну експертну оцінку серіалу "Не зарікайся" через позитивну оцінку діяльності бойовиків "Л/ДНР".