Нацрада передала СБУ список з 49 російських журналістів і діячів для оголошення персонами нон грата

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення передала СБУ список журналістів і громадських діячів - громадян Росії для оголошення їх персонами нон грата в Україні.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення передала СБУ список журналістів і громадських діячів - громадян Росії для оголошення їх персонами нон грата в Україні. Про це на брифінгу заявив голова Нацради Юрій Артеменко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми подамо розширений список в СБУ. Після перевірки СБУ прийме остаточне рішення про заборону на в'їзд, а також застосування інших санкцій за розпалювання національної ворожнечі, пропаганди війни проти 49 осіб. Спочатку цей список включав 38 прізвищ журналістів і громадських діячів РФ... Але сьогодні ми провели засідання і прийняли рішення розширити цей список до 49 осіб", - заявив Артеменко.

Так, заборона пропонують застосувати до генерального директора "Першого каналу" Росії Костянтину Ернсту, журналістам "Першого каналу", каналу "Вести", "Росія 24", НТВ, а також російському актору Івану Охлобистіну і письменнику Володимиру Соловйову.

Нацрада передала СБУ список з 49 російських журналістів і діячів для оголошення персонами нон грата

Нацрада передала СБУ список з 49 російських журналістів і діячів для оголошення персонами нон грата

У список увійшли: Костянтин Ернст, Іван Охлобистін, Дмитро Кисильов, Юлія Чумакова, Ірада Зейналова, Іван Прозоров, Михайло Леонтьєв, Катерина Андрєєва, Олександр Євстигнєєв, Віталій Єлісєєв, Петро Толстой, Петро Федоров, Олег Добродєєв, Олексій Балицький, Юлія Бистрицька, Євген Попов, Андрій Кондрашов, Зариф Саліма, Борис Корчевников, Євген Бекасів, Евелін Закамская, Володимир Кулистиков, Кирило Поздняков, Анастасія Литвинова, Ірина Варламова, Андрій Добров, Олексій Пушков, Ашот Габрелянов, Ерміна Катонджян, Анатолій Сулейманов Катерина Агафонова, Станіслав Григор'єв, Сергій Доренко, Олексій Єфімов Максим Кисельов, Сергій Скрипніков, Антон Златопольський, Віталій Арутюнян, Андрій Куніцин, Максим Березик, Олексій Бродський, Маргарита Симоньян, Віра Кузьміна, Ганна Прохорова, Семен Пегов, Олексій Піманов, Ілля Доронов, Володимир Соловйов, Аркадій Мамонтов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся