Нацполіція оприлюднила список кандидатів на посаду очільника відомства

НовиниПолітика    13.01.2017 - 16:15
Фото: поліція
Фото: поліція

У списку кандидатів на посаду глави Наполіції вказано 64 претенденти

Національна поліція України оприлюднила список кандидатів на посаду очільника відомства. Відповідний перелік розміщено на сайті Нацполіції.

Так, у списку кандидатів на посаду глави Наполіції вказано 64 претенденти. Серед них, зокрема, заступник голови Нацполіції - начальник ГУ НП у м. Києві Андрій Крищенко, начальник ГУ НП в Донецькій області Вячеслав Аброськін, перший заступник голови Нацполіції - начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

"Всього 64 претенденти. З них мають юридичну освіту - 59. З них працюють у НП на даний час - 18", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, перший етап конкурсу на посаду глави Нацполіції розпочинається 18 січня. Загалом передбачається 5 етапів.

"За результатами п’яти етапів конкурсу комісія шляхом голосування визначає не більше трьох фінальних претендентів. У разі виникнення спірних питань, комісія може запропонувати претендентам додаткову перевірку. Список фінальних претендентів повинен бути сформований і переданий на розгляд міністру внутрішніх справ в якомога коротший термін, але не пізніше 15 лютого 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацполіція сьогодні оприлюднить список кандидатів на посаду голови відомства.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Нацполіція сьогодні оприлюднить список кандидатів на посаду голови відомства За період новорічних свят в Україні було скоєно 51 вбивство, - Нацполиция
On Top