Нацкомфінпослуг почала виконувати функції коордради МТСБУ

Понеділок 14 вересня 2015 17:39

Сьогодні Нацкомфінпослуг провела перше засідання координаційної ради Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), повідомляє FinClub.

Як пояснив глава регулятора Ігор Пашко, останнє засідання координаційної ради проходило 20 березня цього року. Після загальних зборів членів МТСБУ 26 березня, коли з коордради були відкликані представники страхових компаній, коордрада позбулась кворуму.

"До Нацкомфінпослуг повноваження коордради переходять в разі, якщо засідання не проводилися більше 120 днів", - уточнив Пашко.

Члени коордради зобов'язали МТСБУ провести аудиторську перевірку фінансової діяльності бюро за підсумками шести місяців, а організаційної і господарської, включаючи кадрові рішення, - за підсумками восьми місяців поточного року. Аудит буде проводити компанія Deloitte.

"Крім цього на наступному засіданні коордради дирекція МТСБУ має відзвітувати про результати діяльності бюро в цілому за підсумками восьми місяців, а також по кожному члену дирекції і по кожному підрозділу", - сказав член Нацкомфінпослуг Денис Яструб.

"Координаційна рада повинна збиратися не рідше одного разу в квартал, але ми буде збиратися частіше", - уточнив Ігор Пашко.

Крім того, коордрада зобов'язала МТСБУ щомісяця до 15 числа інформувати про розміщення коштів централізованих страхових резервних фондів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся