Нацбанк перерахував перший транш прибутку у держбюджет

Нацбанк перерахував перший транш прибутку у держбюджет
Фото: НБУ зробив перше перерахування до держбюджету

Перша виплата склала 10 млрд гривень

Національний банк України перерахував перший транш прибутку у сумі 10 млрд гривень до державного бюджету України. Про це повідомила прес-служба банку на сторінці відомства у Facebook.

"У п'ятницю, 21 квітня 2017 року, Національний банк України перерахував перший транш прибутку в державний бюджет України. Сума першого траншу - 10 млрд гривень", - сказано у повідомленні.

Загальна сума прибутку НБУ, яка повинна бути перерахована в держбюджет протягом цього року, становить 44,4 млрд гривень. Таким чином, залишилося перерахувати 34,4 млрд гривень.

Перерахування наступного траншу очікується у травні. Подальший графік перерахування прибутку в узгоджується Національним банком та Міністерством фінансів.

 

#commentary В п'ятницю, 21 квітня 2017 року, Національний банк України перерахував перший транш прибутку до Державного б...

Опубліковано Національний банк України 24 квітня 2017 р.

Нагадаємо, чисті доходи Національного банку в 2016 році склали 74,4 млрд гривень.

Після сплати відсотків за депозитними сертифікатами і вирахування резервів чистий процентний дохід Нацбанку склав 47,6 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся