НАТО введе в Прибалтику сили для стримування РФ в травні 2017, - WSJ

НовиниНадзвичайні події    18.09.2016 - 15:43
Фото: Генсек НАТО Йенс Столтенберг
Фото: Генсек НАТО Йенс Столтенберг

Деякі підрозділи прибудуть на місце дислокації раніше ніж основна група

НАТО введе в дію "багатонаціональні сили для стримування агресії Росії в Балтійському регіоні вже до травня 2017 року, однак деякі підрозділи прибудуть на місце дислокації раніше основної групи. Про це повідомив голова Військового комітету альянсу, генерал армії збройних сил Чеської Республіки Петро Павло, передає The Wall Street Journal.

"Солдат в Латвію направить Канада, в Литву - Німеччина, в Естонії - Великобританія, а в Польщі - США", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, рішення про розміщення 4 додаткових багатонаціональних батальйонів у регіоні для стримування Росії було прийнято на саміті НАТО у Варшаві.

"Говорячи про цих чотирьох бойових групах, ми маємо на увазі не тільки присутність в тренувальних цілях. Ці сили повинні служити засобами стримування і, за необхідності, настання", - підкреслив Павло.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАТО схвалила розміщення батальйонів у Польщі та країнах Балтії.

Міністри оборони країн-членів альянсу, 14 червня, в Брюсселі ухвалили рішення про дислокацію батальйонів чисельністю до однієї тисячі солдатів кожен у Польщі, Латвії, Литві та Естонії.

On Top