Насіров заявив, що хоче довести свою повну правоту

Насіров заявив, що хоче довести свою повну правоту
Фото: Роман Насіров

Насіров має намір повністю довести справу до кінця

Відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби (ДФС) Роман Насіров заявив про своє бажання взяти участь у сьогоднішньому засіданні Апеляційного суду, якщо до того моменту буде дозвіл медиків. Про це він заявив в інтерв'ю "Лівому березі".

"Сподіваюся, що лікарі трохи допоможуть поставити мене на ноги, щоб я міг самостійно, повноцінно взяти участь у засіданні в Апеляційному суді і відповісти на всі питання. Постараюся і буду продовжувати від сьогоднішнього дня особисто інформувати по ходу просування цієї справи, для того, щоб у громадськості, правоохоронних структур була б повна об'єктивна інформація. Я більше всіх зацікавлений, щоб вона була розглянута по суті", - заявив він.

Насіров також зазначив, що з середини минулого року, починаючи з першого допиту, особисто співпрацював зі слідством аж до останніх днів.

"Тільки за останній місяць ми інформували і НАБУ, і САП щодо їхніх запитів і по ходу справи, і по ходу відшкодування тих розстрочених платежів, які були зроблені. Більше того, беручи до уваги, що відбувалося в останні пару днів, я сьогодні – через моїх адвокатів та через заступників голови Антикорупційної прокуратури та голови Антикорупційного бюро – звертався до їхнього керівництва для того, щоб провести зустріч; для того, щоб вони могли переконатися, що я перебуваю тут, що я не збираюся ховатися, навпаки, я хочу повністю довести цю справу до кінця і довести повну правоту", - підкреслив він

За словами Насірова, ще минулого тижня деякі журналісти задавали йому питання про можливість вручення йому підозри.

"Але до останнього моменту, я навіть уявити не міг повірити, що це може бути правдою, тому що, знаючи суть справи, для мене є парадоксом, що за якимось збігом обставин мене і ДФС прив'язали до тієї справи, про яку йде мова. І після наданих розстрочених платежів, які є на сто відсотків законними згідно з Податковим кодексом та іншими нормативними актами, які його регулюють, ніяк не можуть бути причиною або частиною кримінальної справи", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Насіров заявив, що не імітує хвороби, залишати межі України не збирається, а також готовий звернутися в суд, щоб довести безпідставність висунутих проти нього звинувачень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся