Насіров: люстрацію в ДФС допоміг провести радник Романенко

НовиниПолітика    11.09.2015 - 17:58

Геннадій Романенко на посаді радника голови Державної фіскальної служби (ДФС) займався кадровими питаннями і дуже успішно допоміг у проведенні люстрації у відомстві. Про це на брифінгу заявив голова ДФС Роман Насіров.

"Пан Романенко допоміг розібратися і допоміг звільнити більшу частину тих людей, яких справді потрібно було люструвати. Він сумлінно прийшов, сумлінно виконав свою задачу. Він допомагав службі менше двох місяців. А по всіх звинувачень, які лунали на його адресу, можу сказати, що це як раз відповідна реакція від нелегального бізнесу і тих схем, які функціонували на митниці в Україні ", - заявив Насіров.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Максим Поляков (фракція "Народний фронт") звернувся до генерального прокурора України Віктора Шокіна з проханням провести перевірку законності перебування Геннадія Романенка в службових приміщеннях ДФС і здійснення ним співбесід з кандидатами на керівні посади в органах ДФС.

У той же час, згідно з нормами закону "Про очищення влади" Романенко підлягає люстрації, оскільки протягом 2010-2014 років займав керівні посади в податкових і митних органах України (був начальником управління податкової міліції в Херсонській області, начальником Київської регіональної митниці, начальником Полтавської митниці).

За даними нардепа від "Блоку Петра Порошенко" Світлани Заліщук, Романенко також знаходиться в дружніх відносинах з колишнім главою митниці Ігорем Калєтніком, який є його кумом.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Наталія Яресько підтвердила інформацію про те, що Кабмін задовольнив клопотання Насірова про звільнення його заступника Костянтина Лікарчука. Останній публічно звинуватив Насірова в корупції на митниці, а також заявляв, що "смотрящим" за наявними корупційними схемами на митниці є чоловік екс-голови Митної служби Ігоря Калєтніка - Геннадій Романенко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top