ru ua

"Наш край" вимагає не приймати пенсійну та медичну реформи на цій сесії, - Мазурчак

"Наш край" вимагає не приймати пенсійну та медичну реформи на цій сесії, - Мазурчак Фото: Олександр Мазурчак

Мазурчак закликав нардепів "проявити здоровий глузд"

Партія "Наш край" вимагає у депутатів керуватися здоровим глуздом і не приймати пенсійну та медичну реформи без ретельного доопрацювання і погодження з суспільством. Про це заявив співголова "Нашого краю" Олександр Мазурчак, передає прес-служба політсили.

Зокрема, він звернувся до парламентаріїв з вимогою "проявити здоровий глузд" і не приймати пенсійну та медичну реформи.

"Цього тижня український парламент повинен чітко висловити свою позицію: або прийняття "сирих" і недопрацьованих законопроектів, або дотримання пенсійного законодавства та модернізація державної медичної сфери. Реформи повинні здійснюватися для людей, а не для МВФ", – зазначив Мазурчак.

Він упевнений, що не можна приймати реформи, які "зазнали нищівної критики експертів і які не сприймає суспільство".

"Не можна приймати реформи, які вимагають негайного доопрацювання, обговорення з суспільством, а також усунення з них порушень Конституції і положень, щодо яких є численні зауваження експертів", – заявив Мазурчак.

На його думку, "передчуваючи брак голосів, уряд посилив тиск на парламент".

"Заради отримання голосів за три тижні до голосування уряд посилив тиск по всіх напрямах: від шантажу і погроз до флешмобів в соцмережах. Незважаючи на неприйняття суспільством та експертами, уряд проштовхує реформи в тому вигляді, в якому вони узгоджені з МВФ", – резюмував Мазурчак.

Як відомо, у меморандумі з МВФ про економічну та фінансову політику влада визнає необхідність реформування пенсійної системи. Сьогодні Верховна Рада проголосувала про включення до порядку денного сесії законопроектів щодо пенсійної реформи.

Вчора голова парламенту Андрій Парубій зазначив, що зараз на розгляді в комітеті ВР знаходиться законопроект щодо медичної реформи.