Населенню Росії доведеться оплатити перехід на зимовий час

У зв'язку з переходом на зимовий час з 26 жовтня населенню Росії доведеться заплатити за корекцію своїх електролічильників

У зв'язку з переходом на зимовий час з 26 жовтня населенню Росії доведеться заплатити за корекцію своїх електролічильників, передає Комерсант.

Зокрема, ті громадяни, в кого вдома стоять зонні електролічильники, за різними тарифами рахують витрати електроенергії вдень і вночі, повинні будуть їх перепрограмувати. Інакше їм доведеться платити за весь спожитий обсяг електрики за дорогим денним тарифом.

"Громадяни та енергозбутові компанії вже двічі проходили процедуру перепрограмування - в 2011 і 2012 році. Вартість цих робіт в середньому по ринку коливалася від 150 до 700 руб", - коментує інформацію генеральний директор "Енергозбутової компанії Русгідро" ("ЕСК Русгідро") Іван Абрамов.

У той же час комерційний директор "КЕС-Енергозбут" Владислав Колесніков називає інтервал 300-500 руб.

"Постачальники, що гарантують електроенергію не можуть проводити перепрограмування за свій рахунок, оскільки в їх збутову надбавку (тариф енергозбуту) кошти на це не закладені", - пояснює голова правління НП постачальників і енергозбутових компаній Наталія Невмержицька.

Нагадаємо, в липні 2014 р. Президент Росії Володимир Путін підписав закон про повернення "зимового часу". Закон вступає в силу з 26 жовтня 2014р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся