"Народний фронт" вимагає видворення Ігоря Шувалова з України

"Народний фронт" вимагає видворення Ігоря Шувалова з України
Фото: Максим Бурбак

"Народний фронт" на засіданні фракції одноголосно прийняв рішення про вимогу  до СБУ щодо видворення з України Ігора Шувалова. Про це заявив голова фракції Максим Бурбак після завершення засідання.

"Фракція "Народний фронт" на засіданні одноголосно прийняла рішення, щоб до четверга цього тижня видворили з України громадянина Шувалова -російського політтехнолога, який всіляко допомагав агентурі формувати негативний імідж України на деяких телеканалах", - наголосив Бурбак.


"Підтримую колег з фракції, які завітали до СБУ, де висунули вимоги, щоб СБУ розслідувала всі факти, пов`язані з російською пропагандою і з агентурою, яка осіла в Україні, у тому числі з особами, які мають депутатські значки,  прізвища яких прозвучали в переписці Столярової: Капліна,  Добродомова, Борислава Берези. Треба з`ясувати всі ці факти і якнайшвидше приймати рішення", - підкреслив голова фракції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся