"Народний фронт" вимагає розслідувати можливі зловживання у сфері фінансування ЗСУ

Новини Політика 12.10.2017 - 17:39

НФ вимагає від ГПУ та НАБУ розпочати розслідування щодо можливої корупції у сфері оборони

Політична партія "Народний фронт" вимагає розслідувати можливі зловживання у сфері фінансування Збройних сил України (ЗСУ). Про це йдеться в офіційній заяві "Народного фронту", опублікованій на сайті політсили.

"Фракція "Народного фронту" заявляє про нову кампанію з метою дискредитації, цього разу пов'язаною з оборонним комплексом. Не навівши жодного конкретного факту причетності представників "НФ" до можливих зловживань в сфері безпеки та оборони, деякі ЗМІ поширили маніпулятивні та замовні матеріали, які мають характер масштабної кампанії проти нашої політичної сили", - йдеться у заяві.

Фракція заявляє, що ця інформація є "цілковитою брехнею", питання розпорядження коштами оборонного бюджету та торгівлі зброєю не входить у компетенцію міністрів від їх політичної сили, а фракція "Народного фронту" працювала і працює на розбудову ЗСУ.

"Саме тому ми закликаємо Генеральну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро України негайно розпочати розслідування можливих зловживань у сфері фінансування і матеріального забезпечення Збройних Сил України та національної безпеки загалом. Ми, як і все українське суспільство, вимагаємо прозорості та розслідування корупції в надважливій темі оборони і звіту правоохоронних структур", - заявили у "Народному фронті".

Також у політсилі заявили, що три роки проти "Народного фронту" тривають "проплачені інформаційні атаки, про що відомо, зокрема, із зізнань олігарха-втікача Онищенка".

"30 мільйонів доларів, за словами Онищенка, він отримував на знищення Уряду Арсенія Яценюка, підкуп журналістів і ЗМІ. Сьогодні маємо черговий прояв нахабної і цинічної інформаційної кампанії явно з політичною метою. Це відбувається після того, як представники "Народного фронту" публічно поставили питання про відповідальність вищих посадових осіб сфери оборони за підрив обороноздатності країни внаслідок пожеж на військових складах", - йдеться у заяві.

Саме тому "Народний фронт" вимагає від ГПУ та НАБУ розпочати розслідування щодо можливої корупції у сфері оборони та національної безпеки, встановити і покарати винних.

"Кожна посадова особа, яка запустила свої брудні липкі руки у військовий бюджет, повинна бути негайно прибрана від державних грошей, оскільки це не просто злочин – ми вважаємо такі дії державною зрадою", - резюмували у політсилі.