"Народний фронт" закликає ВР підтримати заяву про нелегітимність Держдуми РФ, - Яценюк

НовиниПолітика    19.09.2016 - 10:54
Фото: Арсеній Яценюк
Фото: Арсеній Яценюк

"Народний фронт" закликає Верховну раду (ВР) підтримати заяву про нелегітимність Держдуми Росії. Про це заявив лідер політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк на брифінгу в понеділок, 19 вересня.

"Спільна позиція всіх західних партнерів щодо невизнання легітимності Державної Думи РФ буде ще одним свідченням того, що ніхто не визнає незаконну анексію Криму. Більше того, незаконна анексія Криму потягнула за собою зараз і незаконність вищого законодавчого органу Російської Федерації", - заявив він.

Яценюк повідомив, що "Народний фронт" закликає парламент підтримати заяву Верховної Ради України про невизнання легітимності Державної Думи Російської Федерації та засудження проведення так званих виборів до Державної Думи РФ, а також "про звернення до Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, ОБСЄ та інших міжнародних організацій з тим, щоби світ не просто засудив вибори до Державної Думи РФ, але й приєднався до української позиції щодо нелегітимності цього органу, який був обраний Кремлем з порушенням всіх норм міжнародного права".

Фракція "Народний фронт", наголосив він, зареєструвала проект відповідної постанови.

"Звертаємося до членів парламенту і профільного комітету невідкладно зібратися, розглянути проект цієї постанови і на поточному тижні проголосувати та ухвалити відповідну заяву про визнання нелегітимності виборів до Державної Думи Російської Федерації", - підкреслив Яценюк.

Лідер "Народного фронту" висловив сподівання, що Верховна Рада України завтра розпочне розгляд цього питання як одного з пріоритетних.

"Переконаний, що президент України, який зараз перебуває на сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, також звернеться з відповідною заявою до всіх наших західних партнерів і до членів ООН з тим, щоби вибори були невизнані, щоби світ продемонстрував: Росія незаконно провела вибори на українській території, Росія незаконно сформувала Державну Думу", - наголосив Арсеній Яценюк.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся