Народні збори Донецької області скасували рішення про проголошення Донецької народної республіки

Вівторок 08 квітня 2014 11:53
Народні збори Донецької області скасували рішення про проголошення Донецької народної республіки.

Народні збори Донецької області скасували рішення про проголошення Донецької народної республіки. Про це йдеться в повідомленні Комітету патріотичних сил Донбасу від імені Народних зборів Донецької області в Facebook.

Згідно з повідомленням, 7 квітня в Донецьку КПСД провів Народні збори за участю представників громад 66 адміністративно-територіальних одиниць Донецької області, на яких було прийнято рішення:

1. Скасувати рішення про створення Донецької республіки.

2. Заборонити проведення будь-яких референдумів на території Донецької області до створення відповідної правової бази.

3. Визнати незаконними заяви про відділенні Донецької області від України і зберегти регіон у складі незалежної Української держави.

Як зазначають у комітеті, таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що в Комітет патріотичних сил Донбасу надходили численні звернення громадян із заявами про їх незгоду зі створенням Донецької республіки та оголошенням про її приєднання до сусідньої держави, а також з проведенням референдуму без відповідної нормативної бази.

Нагадаємо, вчора, 7 квітня 2014 р., сепаратисти, які раніше захопили будівлю Донецької обласної державної адміністрації, провели збори, на яких оголосили про створення Донецької народної республіки.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся