У "Народному фронті" вимагають від АМКУ не віддавати росіянам обленерго

У "Народному фронті" вимагають від АМКУ не віддавати росіянам обленерго
Фото: Максим Бурбак

Голова фракції "Народного фронту" направив АМКУ відповідне звернення

Голова фракції "Народний фронт" Максима Бурбак вимагає від Антимонопольного комітету України (АМКУ) скасувати рішення про надання дозволу російській компанії на придбання пакету акції ПАТ "Чернівціобленерго". Про це йдеться у відповідному зверненні Бурбака до АМКУ, повідомляє прес-служба політсили.

"Під час війни з Росією віддавати одне з найбільших енергетичних підприємств Чернівецької області під контроль російського олігарха, то треба мати велику зневагу до своєї держави і головне людей, які майже щодня гинуть від російських куль", - наголосив Бурбак.

Він зазначив, що звернувся до АМКУ з вимогою переглянути таке рішення, а також до СБУ з пропозицією провести перевірку. Бурбак також не виключає необхідність перевірити існуючі рішення по іншим стратегічним підприємствам.

Згідно з даними прес-служби, у зверненні зазначається, що 7 березня Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" на придбання акцій ПАТ "Енергопостачальна компанія "Чернівціобленерго ".

З посиланням на ЗМІ у "Народному фронті" зазначають, що до однієї з найбільших в Україні електроенергетичних груп VS Energy мають відношення громадяни Російської Федерації Олександр Бабаков, Євген Гінер та Михайло Воєводін.

Бурбак наголошує, що своїм рішення АМКУ забезпечив перевищення 50% голосів у вищому органі управління ПАТ "Чернівціобленерго".

"Вимагаю переглянути дане рішення АМКУ, оскільки дозвіл на придбання контрольного пакету акцій ПАТ "Чернівціобленерго" наданий підприємству, до якого мають відношення громадяни Російської Федерації, які своїми діями сприяли анексії Криму", - підкреслюється у зверненні.

Зокрема, Бурбак нагадав, що Бабаков є депутатом Держдуми Росії та спеціальним представником президента Росії. У 2014 році він голосував за анексію Криму, за шо був включений до санкційного списку Євросоюзу.

"В теперішніх умовах військової агресії Росії проти України подібне рішення є неприпустиме", - резюмував Бурбак.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся