Нардепи розглядають законопроект про антикорупційний суд у напівпорожній залі

Четвер 24 травня 2018 12:10
Нардепи розглядають законопроект про антикорупційний суд у напівпорожній залі
Фото: Верховна рада (РБК-Україна)

Зранку зареєструвалися 353 депутата, однак у залі перебуває близько 120 нардепів

У другий день розгляду законопроекту "Про вищий антикорупційний суд" у залі парламенту не вистачає достатньої кількості голосів народних депутатів для підтримки поправок, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, зранку у Верховній раді зареєструвались 353 народних депутати. Втім, на своїх робочих місцях у залі для голосування перебуває близько 120 парламентарів.

Нардепи розглядають законопроект про антикорупційний суд у напівпорожній заліНардепи розглядають законопроект про антикорупційний суд у напівпорожній заліНардепи розглядають законопроект про антикорупційний суд у напівпорожній заліНардепи розглядають законопроект про антикорупційний суд у напівпорожній залі
 

Фото: сесійна зала Ради

За підсумками голосування, кожну з поправок до законопроекту підтримує до 100 депутатів, до 230 депутатів не голосують.

З 10 ранку 24 травня народні обранці не підтримали жодної з поправок до законопроекту. Найбільшу кількість голосів станом на 12:00 годину четверга набрала поправка № 422 народного депутата Олександра Дехтярчука, за яку проголосували 119 парламентарів.

Зазначимо, що нардепи пройшли 470 поправок до документу.

Нагадаємо, на попередньому засіданні у середу 23 травня депутати розглянули 235 правок з 1927-и.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся