ru ua

Нардеп Рибалка: засідання фінкомітету ВР було зірвано через коаліційних торгів

Нардеп Рибалка: засідання фінкомітету ВР було зірвано через коаліційних торгів Фото: комітет з питань фінансової політики та банківською діяльністю

Рибалка зазначив, що членам комітету не дали опрацювати важливі для банківського сектора документи

Засідання Комітету з питань фінансової політики та банківською діяльністю Верховної Ради України, яке було заплановане на сьогодні, 29 березня, на 14-30, було зірвано через коаліційних торгів. Про це повідомив народний депутат, голова комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка в Facebook.

"Інші фракції не можуть домовитися щодо створення нової коаліції і поділити посади, а нам не дали опрацювати важливі для банківського сектора документи", - написав він.

Нардеп зазначив, що серед інших комітет мав розглянути законопроект про порятунок невеликих банків, який повинен встановити компромісний графік збільшення мінімального розміру статутного капіталу банків.

Через коаліційні торги засідання нашого комітету фінансового, заплановане на 14-30, було зірвано. Інші фракції так і не...

Опубліковано Сергієм Рибалкою 29 березня 2016 р.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко повідомляв, що нову коаліцію у Верховній Раді формують "Блок Петра Порошенко", "Народний фронт" і "Батьківщина".