Нардеп Развадовський вийшов з групи "Воля народу"

Вівторок 06 грудня 2016 14:30
Нардеп Развадовський вийшов з групи "Воля народу"
Фото: Развадовський вийшов з "Волі народу"

"Воля народу" через 15 днів може припинити існування

Депутат Верховної Ради Віктор Развадовський вийшов з депутатської групи "Воля народу". Відповідне оголошення в ході пленарного засідання ВР зробив спікер Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

Зазначимо, що після виходу Развадовського в складі групи залишилося 18 парламентаріїв. Згідно з регламентом, позафракційні народні депутати можуть входити до складу депутатських фракцій або об'єднуватися у депутатську групу народних депутатів. Кількість осіб у депутатській групі не може бути меншою, ніж кількість осіб у найменшій фракції, що сформована протягом першої сесії. Тобто, найменша кількість депутатів, необхідна для існування групи в цьому скликанні - 19.

"Депутатська фракція (депутатська група), склад якої став менше мінімальної кількості народних депутатів, визначеної частиною четвертою статті 59 цього Регламенту, через 15 днів після дня настання такого факту оголошується головою Верховної Ради України розпущеною", - свідчить регламент.

Таким чином вихід Развадовського з групи ставить під загрозу її існування, як депутатського об'єднання.

Нагадаємо, ще один нардеп відкликав підпис під коаліційною угодою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся