Нардеп Купрій вимагає допитати Холодницкого через хабар

НовиниПолітика    15.07.2016 - 11:39

Позафракційний народний депутат Віталій Купрій направив генпрокурору Юрію Луценку депутатське звернення з вимогою допитати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького про вимагання хабара. Про це нардеп написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він зазначив, що нещодавно в ЗМІ була опублікована інформація про те, що Назар Холодницький нібито знаходиться "на гачку" у колишніх заступників Генерального прокурора України. Купрій зазначив, що, будучи першим заступником прокурора АР Крим, Назар Холодницький разом з начальником управління процесуального керівництва "вимагав 200 000 доларів у затриманого кримського депутата-сепаратиста Ганиша".


"Було порушено кримінальне провадження. У підсумку начальник управління процесуального керівництва звільнився, а Холодницький став головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури", - пише Віталій Купрій.

Нардеп також звернувся до генпрокурора "активізувати проведення досудового розслідування у даній кримінальній справі, за результатами якого притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності".

On Top