ru ua

В НАЗК заявили, що е-декларування використовується для покриття лояльних до влади чиновників

В НАЗК заявили, що е-декларування використовується для покриття лояльних до влади чиновників Фото: НАЗК

У НАЗК заявили, що результати перевірок е-декларацій фальсифікуються

В Національному агентстві з запобігання корупції (НАЗК) заявили, що е-декларування використовується для покриття лояльних до влади чиновників. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна, передає кореспондент РБК-Україна.

"Насправді е-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над незгодними та з метою особистого збагачення голови НАЗК та членів НАЗК. Результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву НАЗК... Мене особисто викликали до Адміністрації президента так званий куратор з НАЗК у вересні цього року і пропонував, щоб усі проекти рішень, які будуть винесені на засіданні НАЗК у першу чергу розглядалися в АПУ, а потім вже на засіданнях НАЗК...Я можу сказати, що це людина високопосадова, вона сьогодні претендує на одну з ключових посад у державному органі бюро розслідувань", - заявила Соломатіна. При цьому чиновниця відмовилася називати конкретні прізвища.

Представниця НАЗК зазначила, що передала пакет документів, які свідчать про корупцію у відомстві до Генеральної прокуратури, однак з невідомих причин вони були вилучені і повернуті назад в агенство. За словами Соломатіної, також документи були передані детективам НАБУ.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Мустафа Найєм повідомляв, що факти про корупцію в Національному агентстві з запобігання корупції готовий оприлюднити один з керівників департаменту НАЗК.