НАЗК внесло припис голові Державного управління справами

Фото: Іван Куцик (facebook.com umoloda.kiev.ua)
Фото: Іван Куцик (facebook.com umoloda.kiev.ua)

Припис внесено щодо директора державного підприємства "Центр-сервіс"

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на своєму засіданні ухвалило рішення про внесення припису керівнику Державного управління справами Івану Куцику щодо директора державного підприємства "Центр-сервіс" Лідії Лісімової. Про це повідомляє прес-служба НАПК.

Встановлено, що директор держпідприємства, будучи службовою особою юридичної особи публічного права, порушила вимоги частини першої статті 36 Закону України "Про запобігання корупції", а саме не передала належні їй корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду.

Так, згідно з приписом, НАЗК вимагає провести службове розслідування, вжити заходів щодо усунення зазначеного порушення та розглянути питання про притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності.

У НАЗК нагадали, що розпорядження є обов'язковими до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Нагадаємо, вчора, 15 травня, НАЗК внесло припис міністру соціальної політики Андрію Реві.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся